Samostatný konštruktér / konštruktér – elektro

Miesto prácePiešťany
Základná zložka mzdy
(brutto) a ďaľšie odmeny
1.900,- EUR/mesiac
Druh pracovného pomeruplný uväzok
Termín nástupuIhneď/Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je vhodná aj pre absolventov VŠ.
Prax v oblasti konštrukcie elektrických zariadení je výhodou.

Náplň práce:

  • návrh elektrických časti výrobku, optimalizácia vzhľadom k zaťaženiu, návrh obvodov s PLC
  • návrh výrobku v súlade s požiadavkami technických noriem
  • spracovanie zadania pre skúšky výrobku a spolupráca pri jeho skúškach a overovaní
  • spracovanie výkresovej a písomnej dokumentácie výrobku
  • spracovanie dokumentov manažérstva rizika pre oblasť zdravotníckej techniky
  • vedenie agendy k úlohe

Požadujeme:

  • znalosť SW AUTOCAD výhodou
  • znalosť technických noriem a európskej legislatívy pre oblasť zdravotníckych pomôcok a oblasť strojových výrobkov
  • platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika §22 v zmysle vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z.

Zamestnanecké výhody, benefity

stabilné zamestnanie v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti
práca v tíme s kvalifikovanými a skúsenými odborníkmi
program vzdelávania podporujúci zvyšovanie kvalifikácie v odbore a odborný rast

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka spoločnosti EKOM (www.ekom.sk) zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, rovnako tak v prípade záujmu o inú pracovnú pozíciu, zašlite prosím štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou na adresu spoločnosti na oddelenie ľudských zdrojov alebo e-mailom na adresu personal@ekom.sk.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
konštruktérsky smer / elektro

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz
B

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
komunikatívnosť a organizačné schopnosti, schopnosť pracovať pri zvýšenej záťaži, schopnosť rozhodovať, samostatnosť a spoľahlivosť pri práci, logické myslenie, prezentačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme, analytické myslenie

Adresa spoločnosti

EKOM spol. s r. o.
Priemyselná 5031/18
921 01  Piešťany
www.ekom.sk

Kontaktná osoba

Ing. Andrea Urdová
Tel.: 033 – 79 67 241
E-mail: personal@ekom.sk

Top